Atman AT-A3500

Výkon
120 l/h

• jen 2 stupně výkonu

• vzhled

Čekala jsem, že bude výkonnější po přečtení, že je ideální pro malá a středně velká akvária. Potřebovala jsem ho do středně velkého akvária, ale čekala jsem více. použila jsem ho tedy ke vzduchovacímu kameni, kde je jeho výkon výborný.

Výkon
120 l/h

Vzduchovací motorek pro malá a středně velká akvária. Slouží jako zdroj vzduchu pro vnitřní filtry, vzduchovací kameny, akvarijní dekorace a jiné příslušenství, které vzduch potřebují. Spotřeba 2,5W, výkon 120 l/h. Motorek s jedním vzduchovým vývodem. Instalace: Motorek umístěte na suché pokud možno bezprašné místo nad vodní hladinou akvária, v opačném případě doporučujeme vsadit do přívodních hadiček zpětný ventil, aby se v případě výpadku el. proudu zamezilo zpětnému toku vody do kompresoru. Model Příkon Max. výkon Regulace počet vývodů výkonu At-A1500 2,5 W 120 l/h žádná 1 At-A3500 2,5 W 120 l/h 2-stupňová 1 At-A7500 3,6 W 2x180 l/h plynulá 2 At-A9500 4,8 W 2x270 l/h plynulá 2 Kyslík je pro život v akváriu nezbytný. Dobře rostoucí rostliny jej vyprodukují optimální množství, avšak v akváriích, kde není dostatečné množství rostlin, mají vzduchovací motorky nenahraditelnou úlohu. Jsou také vhodné jako zdroj vzduchu pro pohon Mini Bio filtru pro menší akvária do 50 l. Hlavními přednostmi jsou spolehlivost, tichý chod, dlouhá životnost membrány, moderní design, vysoký výkon a možnost jeho regulace.

• jen 2 stupně výkonu

• vzduchuje v pořádku
    • dvoustupňová regulace
    • malý a skladný
    • občas je potřeba jej zvednout, protože dělá hluk, stačí ale zvednout a zase položit a je to v pořádku

dělá, co má, zvládne vzduchovací kámen v délce cca 10 cm, větší už úplně neutáhne
    jinak v pořádku, dvoustupňová regulace taky fajn, zkrátka dělá, co má

• vzhled

• , zakoupeno v Zoocentrum

Funguje jak má.

• hlučnost

první kompresor co jsem koupil,nízká cena, ale hlučnější (bzučí), takže 50%

• , zakoupeno v AKVA-TERA.CZ

• prijde mi malinko hlucnejsi

maly, levny, ale trochu hlucnejsi kompresorek

• , zakoupeno v PetDiscont.cz

• Docela tichy chod, možnost regulace výkonu HI-LO, dobrá cena.
    • Trochu slabší výkon, ale na vzduchovací kameny to stačí.

Za velice příznivou cenu kvalitní výrobek.

Proti